Oprócz oferty dzierżawy ekspresu do kawy proponujemy również możliwość wynajmu profesjonalnego urządzenia na określony, wybrany przez Państwa czas. Oferujemy tylko sprawdzone urządzenia najwyższej jakości, renomowanych marek takich jak: Saeco, Nivona czy Jura Impressa. Stawiamy na profesjonalizm oraz atrakcyjność naszej oferty dlatego usługę wypożyczenia sprzętu wykonujemy kompleksowo i dostosowujemy ją do Państwa potrzeb.

Oferta wypożyczenia profesjonalnego ekspresu automatycznego to świetna alternatywa dla oferowanej przez nas usługi kateringu kawowego. Przy nawiązaniu współpracy na szczeblu wynajmu urządzenia dostarczymy je Państwu we wskazane miejsce i przygotujemy do pracy, po czym odbierzemy je, na terenie Lublina – nieodpłatnie. Komplementując ofertę wynajmu profesjonalnego ekspresu do kawy proponujemy również świeżo paloną kawę Takawa w bardzo atrakcyjnej cenie!

Wynajmu ekspresu do kawy dokonać można w naszej siedzibie w Lublinie przy ul. Wojciecha Oczki 2 lub poprzez formularz wynajmu dostępny na naszej stronie.