EKSPRESY DO KAWY OD TAKAWA

Posiadanie odpowiedniego ekspresu to jeden z filarów dobrze funkcjonującej kawiarni, restauracji czy biura. Jego wybór nie może być przypadkowy. Urządzenie powinno być dobrane w taki sposób alby jak najlepiej zaspokoić potrzeby osób z niego korzystających, aby praca przy nim była przyjemnością. Zarówno wybór urządzenia jak i jego poprawna instalacja, obsługa oraz serwis to tylko jedna z wielu zalet współpracy z Palarnią Kawy Takawa. Mamy do zaoferowania ekspresy do kawy kolbowe oraz automatyczne o mniejszej lub większej wydajności. Sprawdź naszą ofertę i zacznij dzień od filiżanki Twojej ulubionej kawy!

JAKOŚĆ

Kupując urządzenie od Takawa dostajesz produkt przez nas sprawdzony. Nie sprzedajemy wszystkiego bo nie wszystko jest tego warte.

WSPARCIE

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie zakupu zawsze możesz liczyć na naszych specjalistów którzy chętnie doradzą i postarają się rozwiązać każdy problem.

FINANSOWANIE

Wybrane urządzenie możemy również wynająć oraz przedstawić propozycję leasingu na korzystnych warunkach.

To Ty decydujesz jaka forma współpracy będzie najlepsza!

MONTAŻ I SZKOLENIE

Dostarczymy, zainstalujemy i przeszkolimy Cię w prawidłowej obsłudze, konserwacji i prostych naprawach zakupionego ekspresu. Otrzymujesz od nas pełen pakiet korzyści!

SERWIS

Zarówno w okresie gwarancji jak i po jej wygaśnięciu możesz liczyć na naszych techników. Zależy nam żeby Twój ekspres działał zawsze i jak najlepiej!

KAWA I DODATKI

Najlepsze ekspresy wymagają najlepszej kawy. Zawsze świeżo palone ziarna wysokiej jakości można nabyć z naszej Palarni Kawy Takawa. W ofercie również syropy, akcesoria i inne dodatki.

EKSPRESY NUOVA SIMONELLI

EKSPRESY SAECO