EKSPRESY NUOVA SIMONELLI

Nuova Simonelli to urządzenia które sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu gdzie będzie zaparzana dobra kawa. Reprezentują one Grupę Simonelli(NS GROUP)która jest międzynarodowym wyznacznikiem jakości w przygotowywaniu espresso tworząc co raz to nowe rozwiązania zarówno w funkcjonalności jak i wyglądzie ekspresów do kawy.

Urządzenia tej marki dedykujemy kawiarniom, restauracjom oraz hotelom gdzie stawia się na jakość i niezawodność.

SPRZEDAŻ

Zadzwoń lub napisz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

LEASING

Na życzenie przygotujemy symulację leasingu wybranego urządzenia.

WYNAJEM

Jeśli nie chcesz kupować możesz wynająć ekspres w zamian za zakup kawy.

Nuova Simonelli Appia Life 1 gr

Specyfikacja:

Wymiary(W x D x H): 400x545x498 mm
Moc: 1900 W
Napięcie: 220/240 V
Częstotliwość: 50/60 Hz
Pojemność bojlera: 5l
Waga: 41 kg

CENA: zadzwoń lub napisz aby otrzymać ofertę

tel. 536-520-887, mail: biuro@takawa.pl

Ekspres kolbowy Nuova Simonelli Appia Life w wersji jednogrupowej to model skierowany do tych, którzy cenią sobie powtarzalność w parzeniu kawy. Model ten wspaniale łączy w sobie najważniejsze cechy dla każdego profesjonalnego ekspresu gastronomicznego – doskonały design, niezawodność i wielofunkcyjność. Nowy ekspres Appia Life 1 gr pozwoli na przyrządzenie do 200 filiżanek aromatycznego espresso każdego dnia, a o jego smak zadba pionierski system SIS, kontrolujący preinfuzję. Model ten z powodzeniem wykorzystasz w każdym lokalu gastronomicznym, hotelu lub biurze o różnej wielkości.

Nuova Simonelli Appia Life 2 gr compact

Specyfikacja:

Wymiary(W x D x H): 554x545x498 mm
Moc: 2900 W
Napięcie: 220/240 V
Częstotliwość: 50/60 Hz
Pojemność bojlera: 7,5l
Waga: 52 kg

CENA: zadzwoń lub napisz aby otrzymać ofertę

tel. 536-520-887, mail: biuro@takawa.pl

Ekspres kolbowy Nuova Simonelli Appia Life Compact to sprzęt dwugrupowy, stworzony z myślą o właścicielach lokali gastronomicznych o średnim obrocie. Ekspres świetnie sprawdza się w kawiarniach specjalistycznych, cukierniach, restauracjach i barach hotelowych. Model o niewielkich wymiarach wpasuje się w wystrój pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Ekspres Appia Life Compact wyposażono w system SIS, dźwignię Push&Pull, a także ergonomiczny panel z przyciskami. Ekspres Nuova Simonelli dostępny jest w wersji półautomatycznej oraz wolumetrycznej.

Nuova Simonelli Appia Life 2 gr

Specyfikacja:

Wymiary(W x D x H): 784x544x500 mm
Moc:3350 W
Napięcie: 230/380 V
Częstotliwość: 50/60 Hz
Pojemność bojlera: 11 l
Waga: 66 kg

CENA: zadzwoń lub napisz aby otrzymać ofertę

tel. 536-520-887, mail: biuro@takawa.pl

Ekspres kolbowy Nuova Simonelli Appia Life 2-grupowy sprosta oczekiwaniom wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i powtarzalność smaku kawy. Jego doskonały design, wieloletnia niezawodność i bogactwo funkcjonalności sprawia, że sprawdzi się w niemal każdym miejscu. Polecany jest jako ekspres gastronomiczny do dużych kawiarni, cukierni, restauracji, jak również do przestrzeni biurowych. Ekspres wyróżnia zastosowanie pionierskiego systemu SIS (Soft Infusion System), system wolumetryczny oraz wydajność na poziomie 450 filiżanek kawy dziennie.

Nuova Simonelli Aurelia Wave 2 gr

Specyfikacja:

Wymiary(W x D x H): 802x605x500 mm
Moc:6400 W
Napięcie: 230/380 V
Częstotliwość: 50/60 Hz
Pojemność bojlera: 14 l
Waga: 80 kg

CENA: zadzwoń lub napisz aby otrzymać ofertę

tel. 536-520-887, mail: biuro@takawa.pl

Aurelia Wave 2-grupowa to nowa, odświeżona, w pełni zmodernizowana wersja kultowego ekspresu kolbowego Aurelia II. Ekspres zachwyca unikatowym designem, inspirowanym motywem fali, ozdobionym dodatkowo elegancką linią boczną. Ekspres Aurelia Wave to doskonałe rozwiązanie do każdej gastronomii o średnim lub dużym przepływie klientów – kawiarni, restauracji, hoteli. Ekspres Nuova Simonelli sprzedawany jest w trzech wersjach kolorystycznych: bieli, czerni oraz czerwieni.

Nuova Simonelli Musica Lux

Specyfikacja:

 • kolor srebrny z podświetlanymi panelami bocznymi
 • pompa wibracyjna
 • wymiary: 400 x 430 x 320 mm
 • waga 20kg
 • moc 1200 W
 • napięcie 230V
 • miedziany bojler o pojemności 2 litrów
 • zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów
 • system preinfuzji

CENA: zadzwoń lub napisz aby otrzymać ofertę

tel. 536-520-887, mail: biuro@takawa.pl

Nuova Simonelli Musica to ekspres typu HX, z wymiennikiem ciepła, co pozwala na jednoczesne przygotowywanie kawy i spienianie mleka bez najmniejszego wpływu na temperaturę czy ciśnienie. Ekspres został wyposażony w 3 litrowy zbiornik na wodę i miedziany, izolowany bojler o pojemności 2 litrów. Dodatkowo w ekspresie Musica Lux zastosowano system preinfuzji, dzięki któremu przygotowane espresso może smakować jeszcze lepiej.    

Nuova Simonelli Oscar 2

Specyfikacja:

 • Kolor: Czarny 
 • Pompa wibracyjna: +
 • Wymiary: 300 x 400 x 408 mm
 • Waga: 13kg
 • Moc: 1200 W
 • Napięcie: 230V
 • Obudowa: Stal nierdzewna oraz tworzywo sztuczne ABS
 • Miedziany bojler: 2l
 • Zbiornik na wodę: 2,8l

CENA: zadzwoń lub napisz aby otrzymać ofertę

tel. 536-520-887, mail: biuro@takawa.pl

Nuova Oscar II jest następcą kultowego ekspresu Oscar produkowanego od późnych lat 90-tych do niedawna. Minimalistyczny wygląd ekspresu Nuova Simonelli Oscar II w połączeniu z bocznymi panelami ze stali nierdzewnej oraz czarnymi wstawkami tworzą naprawdę niesamowity efekt. Wnętrze ekspresu również robi wrażenie. Wszystkie podzespoły wykonane zostały w najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze szczegóły – miedziany bojler oraz miedziane i teflonowe przewody. Ponadto w ekspresie jest bardzo łatwy dostęp do podzespołów co umożliwia ich modyfikację, a to na pewno cieszy prawdziwych kawowych zapaleńców.

 

Ekspres Nuova Simonelli Oscar II black został wyposażony w wymiennik ciepła (HX), zawór trójdrożny, profesjonalną kolbę 58 mm oraz profesjonalną dyszę do spieniania mleka – taką samą jak montuje się w ekspresach z najwyższej półki. Mimo pełnego profesjonalizmu ekspresu Nuova Simonelli Oscar II ma on naprawdę kompaktowe rozmiary, dzięki którym ekspres zmieści się nawet na małym blacie kuchennym.

 
KONTAKT

Zadzwoń lub napisz

e-mail: biuro@takawa.pl
tel. 536-520-887