Od roku 2016 Lublin może pochwalić się dwoma nowymi przestrzeniami, a są nimi Lubelskie Centrum Konferencyjne czyli „nowoczesny obiekt oferujący wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości i wyglądzie w centrum miasta”, oraz Centrum Spotkań Kultur które jest jedynym tego typu miejscem w Lublinie, mające w swojej ofercie między innymi szereg wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

 

Swoją przygodę z tymi wyjątkowymi obiektami rozpoczęliśmy od oficjalnego otwarcia Lubelskiego Centrum Konferencyjnego które miało miejsc 16 września. Tego wieczoru budynek LCK zamienił się w prawdziwy teatr w którym artyści mogli zauroczyć odwiedzających gości między innymi pokazami akrobatycznymi, pokazem plucia ogniem, spacerem po linach oraz innymi wspaniałymi występami.
Nasza kawa serwowana przez Grzesia i Martę była swoistą wisienką na torcie, który został zaserwowany o północy.

 

W dniach 22 do 24 września 2016 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie oraz Centrum Spotkania Kultur odbył się XLI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, nie zabrakło tam również kateringu kawowego z Palarni Kawy Ta Kawa.

Był to dla nas największy w roku event, z uwagi na ilość dni oraz ilość coffee barów. Musimy przyznać, że lekarze piją dużo kawy, którą nasi bariści jak zwykle serwowali z pasją i uśmiechem na ustach 🙂