Za nami kolejne ciekawe wydarzenie na którym mieliśmy przyjemność serwować świeżo paloną kawę z naszej Palarni Kawy Takawa.

W dniach 6 – 10 listopada Lubelskie Centrum Konferencyjne przy ulicy Artura Grottgera 2 zrzeszyło przedstawicieli świata biznesu, nauki i samorządów zaproszonych na odbywający się wówczas Europejski Tydzień Innowacji. Wśród gości ETI w Lublinie był również bar kawowy Takawa z wyśmienitą, świeżo paloną kawą z Palarni Kawy Takawa. Byliśmy zaszczyceni zaproszeniem i możliwością serwowania Państwu najwyższej jakości napojów kawowych umilając rozmowy na temat przyszłości gospodarczej województwa lubelskiego za co serdecznie dziękujemy organizatorom. Dziękujemy również przybyłym do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego Gościom za ciepłe przyjęcie i uznanie dla naszej kawy!

Pierwszego dnia ETI odbyła się uroczysta gala inauguracyjna w której oprócz naszego kateringu uczestniczył również drink bar Agencji Barmańskiej Air Show Flair, która niezawodnie chłodziła gorącą atmosferę tego wyjątkowego wieczoru.

Nieskromnie podkreślimy, iż nasz bar kawowy kolejny raz podbił serca gości Lubelskiego Centrum Konferencyjnego za co kolejny raz dziękujemy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kateringu kawowego!