Katering Kawowy Palarnia Kawy Takawa w  Studio ATM Warszawa

W sobotę mieliśmy przyjemność serwować kawę w jednym z najważniejszych studio nagrań filmowych w Polsce ATM Studio Warszawa. Wydarzenie przewidziane było na ok. 1500 os., co wiązało się tylko z jednym… DUŻO ŚWIETNEJ KAWY!!! Czarny napój lał się strumieniami a nasi bariści z uśmiechem go serwowali.  Świeżo wypalone ziarna oczywiście z Palarni Kawy Takawa z Lublina.

Do dyspozycji gości odwiedzających nasze stoiska były trzy ekspresy kolbowe. Dwa już wam zapewne dobrze znane Rocket EVO V2 w wersjach Giotto, oraz nowy nabytek LaSanMarco 100 E Practical. Skład baristów: Patryk, Justyna i moja skromna osoba Robert było gwarantem najlepszej jakości espresso. W menu oprócz kaw czarnych serwowaliśmy klasyczne cappuccino, latte oraz kawy z syropami smakowymi marki Mount Caramel Dobry Syrop.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia i mamy nadzieję zobaczyć się na kolejnych eventach przy filiżance małej czarnej.

Poniżej kilka zdjęć tego jak wyglądały nasze stoiska oczekujące na gości. Zachęcamy do rezerwowania terminów na Katering Kawowy Palarnia Kawy Takawa. Można to zrobić mailowo: biuro@takawa.pl, telefonicznie: 536520887 lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie: http://www.takawa.pl/katering-kawowy/