Otworzyliśmy dla was sklep z kawą online! 🙂

 
Sklep z kawą Takawa(www.skleptakawa.pl)to miejsce gdzie możecie sprawdzić nasza aktualną ofertę, promocje oraz nowości, ale przede wszystkim możecie tam nabyć świeżo wypaloną kawę z Palarnia Kawy Takawa.
 

Jeśli uwielbiasz kawy jednorodne, lubisz próbować kaw z różnych stron świata sprawdź naszą ofertę! Nowe kawy jednorodne są już dostępne w naszym sklepie z kawą online!

 
Naszą ofertę uzupełniliśmy o kawy jednorodne pośród których możecie znaleźć między innymi przepyszną Nikaragua Olomeca. Dedykowaną do metod przelewowych, pełna i słodka, przyjemnie cytrusowa. Kolejna ciekawa propozycje to Brazylia Mogiana, my uwielbiamy pić ją z ekspresu zarówno kolbowego jak i automatycznego. Zaparzona w ten sposób odwdzięczy się przyjemną słodyczą karmelu i białej czekolady.
 
Oczywiście w sprzedaży internetowej nie zabraknie też naszych mieszanek. Wszystkie pozycje są obecnie dostępne online, w wybranych gramaturach.
 

Spraw prezent sobie i innym!

 
Dla osób które szukają czegoś na prezent, zachęcam do sprawdzenia zakładki alternatywa kawowa gdzie znaleźć można kawiarki drippery i wiele innych urządzeń do zaparzania kawy metodami alternatywnymi.
 
Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się również urządzenia marki Nivona które potrafią przygotować bardzo dobre espresso, oraz w większości cappuccino czy latte za pomocą jednego przycisku.
 
Ofertę będziemy sukcesywnie uzupełniać, jeśli macie jakieś propozycje co jeszcze mogło by się znaleźć w naszym sklepie, jesteśmy otwarci.
 

Oprócz kawy w naszym sklepie internetowym możecie dostać min.:

👉 ekspresy do kawy
👉 młynki do kawy
👉 alternatywne metody parzenia kawy: kawiarki, dripper, młynki ręczne itp.
👉 akcesoria i chemia do konserwacji urządzeń
 
Zamówienia możecie odebrać osobiście lub wybrać opcję dostawy kurierem.
 
Dostawa na terenie Lublina gratis jak zawsze, ale musimy otrzymać taką informację w uwagach, proszę wtedy zaznaczyć opcję odbiór osobisty.
Przy wybraniu opcji wysyłka kurierem do zamówień powyżej 300 zł nie doliczamy opłaty za przesyłkę!
 
 
Za zamówienie w naszym sklepie z kawą możecie zapłacić przy użyciu wygodnych płatności PAYNOW wybierając wasz bank lub płatność BLIKIEM
 

ZAPRASZAMY! www.skleptakawa.pl 😘😘😘